Aktuality

Jaro ve znamení úspěchů v soutěžích

Po dvouletém omezení, způsobeném koronavirovou krizí a redukcí pořádaných soutěží, se letos mohli naši žáci plně vrátit do humanitních, jazykových i přírodovědných soutěží.

V olympiádě z českého jazyka se nejlépe v okresním kole umístila Ivanka Luňáčková (3. místo, 5.A), následována Šimonem Kůlou (5. místo, 6.A). V dějepisné soutěži gymnazistů vybojovali 20. místo ze 334 soutěžních týmů Jan Gardner, Šimon Kůla a Tomáš Vrána (všichni 6.A). Akce se účastnili žáci z České republiky i Slovenska.

V obvodních kolech konverzační soutěže z anglického jazyka se ve svých kategoriích nejlépe umístili Matyáš Vokněr (1. místo, 2.A), Ester Vieweghová (3. místo, 3.A) a Jan Fousek (3. místo, 7.A). V obvodním kole Konverzační soutěži v německém jazyce si stříbrnou medaili odnesla Natálie Vlková (4.A) a z krajského kola soutěže ve španělském jazyce si pomyslnou bramborovou medaili přivezl Jan Pokorný (8.A).

chemické olympiádě se v oblastním kole nejlépe umístil Ondřej Matyšek (1. místo, 4.A) a Ondřej Štýs (3. místo, 4.A). Ondřeji Matyškovi se povedlo získat i 4. místo v krajském kole v konkurenci čtyř desítek dalších soutěžících.

Všem žákům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu.

Sdílet:

Kontakty

Gymnázium ALTIS

Dopplerova 351, Praha 10 – Petrovice, 109 00 

mobil: 605 259 075

email: vedeni@altis.cz (preferovaná komunikace)

datová schránka: 9x4uafp

Kudy k nám