Přijímací řízení

Vítáme nové zájemce o studium na Gymnáziu ALTIS,
kde získáte skutečné vzdělání!

Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení pro osmiletý cyklus na 9. 6 . 2021 ve 14 hod.

Stáhnout (PDF, 820KB)

Pokud jste se rozhodli na základě výsledků přijímacího řízení (viz chráněný obsah) u nás studovat, vyplňte, prosím, kontaktní údaje do formuláře pod textem, na které Vám budou zaslány instrukce na registraci do elektronického indexu.  Pokud již u nás studuje sourozenec, uveďte jeho jméno a třídu. V tom případě se registrovat do elektronického indexu jako zákonný zástupce nebudete a budete využívat stávající přístup.  Nejprve si přečtěte Zásady ochrany osobních údajů

  Celkové výsledky včetně prvního kola školní části zveřejněny ve chráněném obsahu!

  Chráněný obsah

  Následující obsah je chráněný heslem. Zadejte, prosím, heslo pro zobrazení obsahu.

  Poznámka: U některých prohlížečů je potřeba použít po načtení CHRÁNĚNÉHO OBSAHU (zadání hesla) funkci obnovit, aby se text aktualizoval a zobrazil se formulář.

  Nabízíme  studium v programu osmiletého gymnázia, které úspěšně poskytujeme od roku 1992. V nové primě osmiletého cyklu nabízíme i anglický nepovinný modul pro zájemce o rozšířenou výuku v anglickém jazyce.

  Přihlášky ke studiu je možné zasílat na adresu Gymnázium ALTIS, Dopplerova 351, 109 00 Praha 10 Petrovice, případně je zde osobně předat pondělí až pátek od 08:30 do 13:00 hodin. Rovněž je možné ji zaslat do datové schránky 9x4uafp. Pro dojednání pevného termínu předání můžete využít i email vedeni@altis.cz a telefon 605259075.

  Prihlaska_ke_studiu.pdf  (kód studia 79-41-K/81)

  Vzdělání je hodnota, kterou u nás profesionálně rozvíjíme i v těžkých dobách. Vysoká odborná úroveň gymnázia a komplexní péče, která začíná diagnostikou schopností. Kvalitní vzdělávací program a profesionální formy distančního studia pro nejistou dobu.
  Příprava na budoucí profesní orientaci, rozvoj zdravého životního stylu.
  To vše na vás čeká v komunitním prostředí bezpečné školy.

  Přijímací řízení sestává z jednotné přijímací zkoušky – testy CERMAT z ČJ a MA, a ze školní zkoušky – z písemného testu z AJ.

  Opatření a pokyny pro přijímací zkoušky – zdravotní a hygienická část 

  Přijímání do vyšších ročníků osmiletého gymnázia – Přijetí do vyšších ročníků.pdf    ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO VYŠŠÍHO ROČNÍKU.rtf

  Doporučujeme rodičům unikátní diagnostické testy studijních předpokladů dětí, které přesně vymezí škálu a typologii studijních předpokladů vašich dětí a výrazně pomohou se studijní strategií při studiu na našem gymnáziu.

  Pokud nám epidemiologická situace dovolí, tak doporučujeme rodičům naše testy studijních předpokladů v době před přijímacím řízením. Díky těmto testům získáte mnoho cenných informací o studijních schopnostech vašich dětí, a posílíte jejich šance úspěšně zvládnout studium na gymnáziu. Na diagnostiku se můžete přihlásit pomocí Objednávky diagnostiky (níže). Budeme Vás kontaktovat ohledně termínu a poté Vám zašleme pokyny k platbě. Termíny jsou zpravidla vypsány na pátek a testování probíhá cca od 09.00 do 13.00 hodin. Cena diagnostiky (včetně pohovoru) je pro školní rok 2021/2022 stanovena na 6000,- Kč. 

  Nabídka gymnáziaPředběžná cena v Kč za 1 rok
  Osmileté denní všeob. na rok 2021/202270 000,-

  Kontakty

  Gymnázium ALTIS

  Dopplerova 351, Praha 10 – Petrovice, 109 00 

  mobil: 605 259 075 nebo 033 

  email: vedeni@altis.cz

  Kudy k nám