Gymnázium ALTIS je certifikačním centrem!

Dlouhodobě spolupracuje s platinovým zkouškovým centrem Cambridge PARK. Díky této spolupráci a velkému počtu kandidátů, které každoročně na zkoušky Cambridge připravíme, nám byl udělen i status Exam Preparation Centre přímo od britské organizace Cambridge English Language Assessment, která vytváří a vyhodnocuje tyto celosvětově uznávané zkoušky. Z tohoto prestižního statutu profituje i výuka anglického jazyka na gymnáziu, a naši vyučující anglického jazyka jsou v přímém kontaktu se světovými trendy ve výuce angličtiny.

altis-certifikacni-centrum-cambridge

Na jaké úrovně zkoušek se specializujeme?

Studenty připravíme na zkoušky KET (A2), PET (B1), FCE (B2), CAE (C1) a CPE (C2).

Na jakých lidech stojí náš tým?

Každý z týmu našich učitelů je držitelem certifikátu CPE (C2), nebo CAE(C1) a pravidelně absolvuje metodická školení vedoucí k efektivní zkouškové přípravě.

Máme konkurenční výhodu oproti jiným školám?

Máme. Jeden z našich učitelů je přímo certifikovaný examinátor ústní části zkoušek FCE a CAE a zkouší kandidáty těchto zkoušek pro zkouškové centrum Cambridge PARK. Nabízíme proto studentům gymnázia ALTIS jedinečnou možnost konzultovat otázky ohledně zkoušek Cambridge s týmem lidí, kteří jsou opravdovými profesionály ve svém oboru.

Poskytujeme na zkoušky slevu?

Samozřejmě. Podařilo se nám vyjednat velmi výhodné cenové podmínky pro všechny kandidáty z našeho přípravného centra.

Proč je o složení zkoušek Cambridge takový zájem?

Důvod je prostý. Neexistuje celosvětově objektivnější zkouška měřící znalosti anglického jazyka. Certifikáty jsou uznávány jak zaměstnavateli, tak univerzitami u nás i v zahraničí. V českém kontextu je pak velmi zajímavá možnost nahradit profilovou maturitní zkoušku z anglického jazyka právě certifikátem Cambridge English. Student si tak může zkrátit dlouhý a stresující maturitní den, protože maturitní zkoušku z angličtiny, která je na gymnáziu ALTIS povinná, již skládat nemusí.

Kontakty

Gymnázium ALTIS

Dopplerova 351, Praha 10 – Petrovice, 109 00 

mobil: 605 259 075

email: vedeni@altis.cz (preferovaná komunikace)

datová schránka: 9x4uafp

Kudy k nám